andresb
Flick Fan - 27 Film Ratings
Member Since: Apr 29, 2021
Recent Ratings
Check out andresb's...
95 98% | There Will Be Blood (2007) - Apr 29, 2021 |
70 16% | The Machinist (2004) - Apr 29, 2021 |
75 25% | The Social Network (2010) - Apr 29, 2021 |
80 50% | Vertigo (1958) - Apr 29, 2021 |
80 50% | Black Mirror (2011) - Apr 29, 2021 |
85 81% | Arrival (2016) - Apr 29, 2021 |
80 50% | The Lighthouse (2019) - Apr 29, 2021 |
85 81% | Citizen Kane (1941) - Apr 29, 2021 |
85 81% | The Imitation Game (2014) - Apr 29, 2021 |
30 9% | Snowpiercer (2014) - Apr 29, 2021 |