andrescor720

andrescor720
Flick Fan - 29 Film Ratings
Member Since: 10 Dec 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Love movies.

more Recent Ratings

85 46% Life of Pi (2012) - Rated 10 Dec 2015
88 60% The Martian (2015) - Rated 10 Dec 2015
85 46% This Is Spinal Tap (1984) - Rated 10 Dec 2015
85 46% Meet the Parents (2000) - Rated 10 Dec 2015
6% Date Movie (2006) - Rated 10 Dec 2015
75 29% Zombieland (2009) - Rated 10 Dec 2015
88 60% Finding Nemo (2003) - Rated 10 Dec 2015
78 32% Bruce Almighty (2003) - Rated 10 Dec 2015
25 25% I Am Legend (2007) - Rated 10 Dec 2015
89 67% The Dark Knight (2008) - Rated 10 Dec 2015