andresg

andresg
Movie Buff - 440 Film Ratings
Member Since: 19 Mar 2013
Location: Argentina
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 92% Minority Report (2002) - Rated 19 Mar 2013
85 92% Jurassic Park (1993) - Rated 19 Mar 2013
88 92% The Terminal (2004) - Rated 19 Mar 2013
70 41% Hook (1991) - Rated 19 Mar 2013
70 41% War of the Worlds (2005) - Rated 19 Mar 2013
80 75% The Lost World: Jurassic Park (1997) - Rated 19 Mar 2013
60 15% The Proposal (2009) - Rated 19 Mar 2013
70 41% Children of Men (2006) - Rated 19 Mar 2013
80 75% The Landlord (2007) - Rated 19 Mar 2013
80 75% North Country (2005) - Rated 19 Mar 2013