andrew261173

andrew261173
Flick Fan - 11 Film Ratings
Member Since: 30 Jan 2021
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 40% Boyhood (2014) - Rated 30 Jan 2021
77 4% Dog Day Afternoon (1975) - Rated 30 Jan 2021
89 22% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 30 Jan 2021
85 13% Moonbase 8 (2020) - Rated 30 Jan 2021
97 81% The Queen's Gambit (2020) - Rated 30 Jan 2021
97 81% Idiocracy (2006) - Rated 30 Jan 2021
90 40% The Yes Men (2003) - Rated 30 Jan 2021
90 40% Good Time (2017) - Rated 30 Jan 2021
95 63% There Will Be Blood (2007) - Rated 30 Jan 2021
95 63% Apocalypse Now (1979) - Rated 30 Jan 2021