Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
andrew7693

Film Freak - 807 Film Ratings

Member Since: Jun 5, 2018

Location: USA

more Recent Ratings
Check out andrew7693's...
10 1% Home Alone (1990) - Jun 05, 2018
70 79% Goodfellas (1990) - Jun 05, 2018
40 31% The Godfather: Part III (1990) - Jun 05, 2018
30 16% Edward Scissorhands (1990) - Jun 05, 2018
30 16% The Wolf of Wall Street (2013) - Jun 05, 2018
60 63% Seinfeld (1989) - Jun 05, 2018
40 31% Sherlock Holmes (2009) - Jun 05, 2018
50 47% When Harry Met Sally... (1989) - Jun 05, 2018
60 63% Like Stars on Earth (2007) - Jun 05, 2018
60 63% Hunger (2008) - Jun 05, 2018