andrewdube

andrewdube
Flick Fan - 47 Film Ratings
Member Since: 01 Oct 2017
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 78% King Arthur: Legend of the Sword (2017) - Rated 29 Jul 2022
100 78% Green Book (2018) - Rated 29 Jul 2022
100 78% The Matrix (1999) - Rated 29 Jul 2022
100 78% Ford v Ferrari (2019) - Rated 29 Dec 2020
100 78% Mother's Day (2016) - Rated 09 Apr 2019
100 78% A Little Bit of Heaven (2011) - Rated 09 Apr 2019
90 20% The Core (2003) - Rated 12 Feb 2018
95 44% Avatar (2009) - Rated 09 Feb 2018
100 78% Bean (1997) - Rated 04 Feb 2018
100 78% The Fox and the Hound (1981) - Rated 03 Feb 2018