andrewlee

andrewlee
Movie Buff - 412 Film Ratings
Member Since: 15 Mar 2013
Location: Poland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 77% 28 Days Later (2002) - Rated 15 Mar 2013
80 42% To Catch a Thief (1955) - Rated 15 Mar 2013
80 42% Children of Men (2006) - Rated 15 Mar 2013
70 15% X-Men: The Last Stand (2006) - Rated 15 Mar 2013
80 42% The Ninth Gate (2000) - Rated 15 Mar 2013
80 42% Angel Heart (1987) - Rated 15 Mar 2013
90 77% The Pursuit of Happyness (2006) - Rated 15 Mar 2013
80 42% Burn After Reading (2008) - Rated 15 Mar 2013
60 4% Hard Candy (2006) - Rated 15 Mar 2013
80 42% Wait Until Dark (1967) - Rated 15 Mar 2013