andreytsoy

andreytsoy
Flick Fan - 18 Film Ratings
Member Since: 27 Aug 2015
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

30% The Twilight Saga: New Moon (2009) - Rated 27 Aug 2015
30 41% It Follows (2015) - Rated 27 Aug 2015
10 36% The Hills Have Eyes (2006) - Rated 27 Aug 2015
99 97% The Conjuring (2013) - Rated 27 Aug 2015
13% Underworld: Awakening (2012) - Rated 27 Aug 2015
65 50% Triangle (2009) - Rated 27 Aug 2015
13% D@bbe (2006) - Rated 27 Aug 2015
65 50% The Descent (2005) - Rated 27 Aug 2015
85 83% Secret Window (2004) - Rated 27 Aug 2015
13% The Village (2004) - Rated 27 Aug 2015