andrs

Movie Buff - 123 Film Ratings
Member Since: Jan 25, 2020
Recent Ratings
Check out andrs's...
64 36% | Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005) - Aug 05, 2021 |
51 18% | Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002) - Aug 05, 2021 |
51 18% | Star Wars: Episode I - The Phantom Menace (1999) - Aug 01, 2021 |
90 93% | The Matrix (1999) - Jul 29, 2021 |
61 31% | Cop Land (1997) - Jul 29, 2021 |
50 15% | Star Wars: Episode IX - The Rise of Skywalker (2019) - Jun 30, 2021 |
58 22% | Star Wars: Episode VIII - The Last Jedi (2017) - Jun 30, 2021 |
69 45% | Red, White and Blue (2020) - Jun 30, 2021 |
78 68% | Lovers Rock (2020) - Jun 30, 2021 |
76 64% | Star Wars: Episode VII - The Force Awakens (2015) - Jun 02, 2021 |