Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
andrs

Flick Fan - 38 Film Ratings

Member Since: Jan 25, 2020

more Recent Ratings
30 13% Enter the Void (2010) - Apr 05, 2020
60 26% Divines (2016) - Apr 04, 2020
85 78% Before Sunrise (1995) - Mar 27, 2020
30 13% Spenser Confidential (2020) - Mar 22, 2020
50 21% The Loveless (1982) - Mar 22, 2020
80 64% Desert Hearts (1985) - Mar 22, 2020
75 48% While We're Young (2015) - Mar 02, 2020
80 64% Rounders (1998) - Mar 02, 2020
30 13% Song to Song (2017) - Feb 18, 2020
80 64% Starred Up (2014) - Feb 18, 2020