andrzej1_1

andrzej11
Flick Fan - 46 Film Ratings
Member Since: 09 Jun 2018
Location: Poland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

94 96% Keanu (2016) - Rated 26 Nov 2021
84 79% How High (2001) - Rated 25 Jul 2021
70 52% The Thinning (2016) - Rated 29 Jun 2019
82 72% Maze Runner: The Death Cure (2018) - Rated 11 Mar 2019
84 79% The Spy Who Dumped Me (2018) - Rated 15 Feb 2019
43 18% CHIPS (2017) - Rated 15 Feb 2019
62 39% Keeping Up with the Joneses (2016) - Rated 15 Feb 2019
2% Eighth Grade (2018) - Rated 09 Jan 2019
"Movie about ugly, stupid teen trying to be cool. Watching it was awkward and boring... Definitely the worst movie I have ever seen"
75 61% Bodied (2017) - Rated 05 Jan 2019
86 84% No Strings Attached (2011) - Rated 30 Dec 2018