Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
andy267

Flick Fan - 12 Film Ratings

Member Since: Jan 18, 2019

Location: UK

more Recent Ratings
80 20% A Monster Calls (2016) - Jan 18, 2019
75 4% Crazy, Stupid, Love (2011) - Jan 18, 2019
80 20% (500) Days of Summer (2009) - Jan 18, 2019
100 91% The Dark Knight (2008) - Jan 18, 2019
90 62% Inception (2010) - Jan 18, 2019
87 41% Moonrise Kingdom (2012) - Jan 18, 2019
87 41% Coco (2017) - Jan 18, 2019
90 62% Up (2009) - Jan 18, 2019
100 91% Arrival (2016) - Jan 18, 2019
90 62% Short Term 12 (2013) - Jan 18, 2019