Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
andy399

Movie Buff - 260 Film Ratings

Member Since: Nov 22, 2019

Location: UK

more Recent Ratings
96 89% The Handmaiden (2016) - Nov 22, 2019
96 89% The Grand Budapest Hotel (2014) - Nov 22, 2019
80 50% Days of Heaven (1978) - Nov 22, 2019
85 68% Drive (2011) - Nov 22, 2019
94 86% Back to the Future (1985) - Nov 22, 2019
84 66% 12 Years a Slave (2013) - Nov 22, 2019
66 22% The Untouchables (1987) - Nov 22, 2019
100 98% The Godfather: Part II (1974) - Nov 22, 2019
81 55% Starship Troopers (1997) - Nov 22, 2019
53 9% National Treasure (2004) - Nov 22, 2019