Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
andyhughesy

Flick Fan - 24 Film Ratings

Member Since: Mar 24, 2018

Location: UK

more Recent Ratings
Check out andyhughesy's...
90 95% 12 Angry Men (1997) - Mar 24, 2018
35 0% Daddy Day Care (2003) - Mar 24, 2018
84 87% Fury (2014) - Mar 24, 2018
59 25% Van Wilder (2002) - Mar 24, 2018
76 66% Star Trek: First Contact (1996) - Mar 24, 2018
63 33% Analyze That (2002) - Mar 24, 2018
48 16% AVP: Alien vs. Predator (2004) - Mar 24, 2018
68 54% Mary Poppins (1964) - Mar 24, 2018
73 62% Beauty and the Beast (1991) - Mar 24, 2018
39 4% The Tourist (2010) - Mar 24, 2018