andylec9

Bio: I like well-acted dramas, moving films. Historical novels. Like: Emma Stone
Jake Gyllenhaal
Daniel Day-Lewis
Meryl Streep
Denzel Washington
Cate Blanchett
Judi Dench
Leonardo DiCaprio
Jodie Foster
Michael Caine
Morgan Freeman
Hugh Jackman
Kate Winslet
Amy Adams
Joaquin Phoenix
Mat Ben Kingsley
Matt Damon
Colin Firth
Helena Bonham Carter
Rachel McAdams
Dustin Hoffman
Will Smith
Recent Ratings
Check out andylec9's...
5 4% | The Body Snatcher (1945) - Jul 14, 2019 |
9 62% | Stranger Than Fiction (2006) - Jul 09, 2019 |
9 62% | Little Miss Sunshine (2006) - Jul 09, 2019 |
9 62% | 50 First Dates (2004) - Jul 09, 2019 |
10 91% | Phone Booth (2003) - Jul 09, 2019 |
9 62% | Click (2006) - Jul 09, 2019 |
9 62% | Devil's Advocate (1997) - Jul 09, 2019 |
7 16% | The Fountain (2006) - Jul 09, 2019 |
7 16% | What's Eating Gilbert Grape (1993) - Jul 09, 2019 |
10 91% | Argo (2012) - Jul 09, 2019 |