andy.mckinna

andymckinna
Flick Fan - 32 Film Ratings
Member Since: 25 Jun 2012
Location: London, London, UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Music-loving mac monkey with a weakness for real ale and pretty chaps

more Recent Ratings

85 48% Skyfall (2012) - Rated 17 Sep 2014
90 76% Solaris (1972) - Rated 17 Sep 2014
90 76% Stand by Me (1986) - Rated 17 Sep 2014
85 48% The Wicker Man (1973) - Rated 17 Sep 2014
70 7% Django Unchained (2012) - Rated 17 Sep 2014
90 76% Blade Runner (1982) - Rated 17 Sep 2014
85 48% A Clockwork Orange (1971) - Rated 17 Sep 2014
75 12% Europa Europa (1990) - Rated 17 Sep 2014
50 1% Drive (2011) - Rated 17 Sep 2014
95 93% Shaun of the Dead (2004) - Rated 17 Sep 2014