Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
angel4402

Film Freak - 686 Film Ratings

Member Since: Mar 14, 2018

Location: USA

more Recent Ratings
Check out angel4402's...
90 97% Jacob's Ladder (1990) - Mar 14, 2018
70 60% When Harry Met Sally... (1989) - Mar 14, 2018
80 87% Twin Peaks (1990) - Mar 14, 2018
60 26% Child's Play 2 (1990) - Mar 14, 2018
70 60% Goodfellas (1990) - Mar 14, 2018
70 60% It (1990) - Mar 14, 2018
70 60% Pathology (2008) - Mar 14, 2018
70 60% Heathers (1989) - Mar 14, 2018
80 87% Kiki's Delivery Service (1989) - Mar 14, 2018
80 87% Mary and Max (2009) - Mar 14, 2018