angeleyes

angeleyes
Movie Buff - 138 Film Ratings
Member Since: 28 Apr 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

93 82% Goodfellas (1990) - Rated 28 Apr 2018
79 42% 3 Women (1977) - Rated 28 Apr 2018
88 66% Winter Light (1963) - Rated 28 Apr 2018
85 56% Come and See (1985) - Rated 28 Apr 2018
88 66% Metropolis (1927) - Rated 28 Apr 2018
79 42% Wings of Desire (1987) - Rated 28 Apr 2018
95 86% Harakiri (1962) - Rated 28 Apr 2018
86 60% It Happened One Night (1934) - Rated 28 Apr 2018
96 90% North by Northwest (1959) - Rated 28 Apr 2018
93 82% Oldboy (2003) - Rated 28 Apr 2018