Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
anildemirer

Movie Buff - 330 Film Ratings

Member Since: Nov 21, 2018

Location: Turkey

more Recent Ratings
Check out anildemirer's...
70 21% Wag the Dog (1997) - Jan 14, 2019
80 45% Devil's Advocate (1997) - Jan 14, 2019
75 32% Starship Troopers (1997) - Jan 14, 2019
90 74% Life Is Beautiful (1997) - Jan 14, 2019
95 87% L.A. Confidential (1997) - Jan 14, 2019
90 74% Good Will Hunting (1997) - Jan 14, 2019
100 96% Gattaca (1997) - Jan 14, 2019
75 32% Face/Off (1997) - Jan 14, 2019
60 7% Alien: Resurrection (1997) - Jan 14, 2019
60 7% T2 Trainspotting (2017) - Jan 14, 2019