anilkarakus

anilkarakus
Flick Fan - 19 Film Ratings
Member Since: 27 Feb 2019
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

82 86% Manchester by the Sea (2016) - Rated 27 Feb 2019
80 73% Battleship Potemkin (1925) - Rated 27 Feb 2019
80 73% Chungking Express (1994) - Rated 27 Feb 2019
75 55% The Fall (2008) - Rated 27 Feb 2019
80 73% Kibar Feyzo (1978) - Rated 27 Feb 2019
76 60% The Prestige (2006) - Rated 27 Feb 2019
80 73% A Clockwork Orange (1971) - Rated 27 Feb 2019
65 44% The Green Mile (1999) - Rated 27 Feb 2019
55 34% Pet Sematary (1989) - Rated 27 Feb 2019
55 34% We Were Soldiers (2002) - Rated 27 Feb 2019