animeshjha

animeshjha
Flick Fan - 20 Film Ratings
Member Since: 10 Aug 2020
Location: Singapore
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 42% The Dark Knight Rises (2012) - Rated 07 Nov 2020
87 77% Hannibal (2013) - Rated 10 Aug 2020
85 67% The Boys (2019) - Rated 10 Aug 2020
80 42% Se7en (1995) - Rated 10 Aug 2020
95 97% The Big Short (2015) - Rated 10 Aug 2020
80 42% Slumdog Millionaire (2008) - Rated 10 Aug 2020
85 67% Forrest Gump (1994) - Rated 10 Aug 2020
70 17% Honey, I Shrunk the Kids (1989) - Rated 10 Aug 2020
40 2% RA. One (2011) - Rated 10 Aug 2020
90 87% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 10 Aug 2020