aninfid

aninfid
Movie Buff - 101 Film Ratings
Member Since: 10 Nov 2014
Location: Portugal
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 72% Wristcutters: A Love Story (2007) - Rated 22 Nov 2014
75 30% Being John Malkovich (1999) - Rated 22 Nov 2014
75 30% Ink (2009) - Rated 22 Nov 2014
95 97% Into the Wild (2007) - Rated 22 Nov 2014
78 42% Groundhog Day (1993) - Rated 22 Nov 2014
86 82% O Brother, Where Art Thou? (2000) - Rated 22 Nov 2014
95 97% Mr. Nobody (2009) - Rated 12 Nov 2014
90 89% Heavy Metal Parking Lot (1986) - Rated 11 Nov 2014
90 89% Monty Python and the Holy Grail (1975) - Rated 11 Nov 2014
50 1% The Twilight Saga: New Moon (2009) - Rated 11 Nov 2014