Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
anjchenk

Flick Fan - 15 Film Ratings

Member Since: Jul 17, 2018

more Recent Ratings
Check out anjchenk's...
100 90% Monty Python and the Holy Grail (1975) - Jul 17, 2018
100 90% Get Out (2017) - Jul 17, 2018
70 50% Moonrise Kingdom (2012) - Jul 17, 2018
70 50% School of Rock (2003) - Jul 17, 2018
6% Total Recall (2012) - Jul 17, 2018
70 50% The Help (2011) - Jul 17, 2018
80 66% Good Will Hunting (1997) - Jul 17, 2018
69 36% Bruce Almighty (2003) - Jul 17, 2018
65 30% The Man from Earth (2007) - Jul 17, 2018
6% Total Recall (1990) - Jul 17, 2018