anludi

anludi
Film Freak - 515 Film Ratings
Member Since: 27 Sep 2014
Location: Billings, MT, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Weirdo

more Recent Ratings

95 84% Louis C.K.: Hilarious (2010) - Rated 27 Sep 2014
90 67% Goodfellas (1990) - Rated 27 Sep 2014
89 59% Le Samouraï (1967) - Rated 27 Sep 2014
100 96% Shaun of the Dead (2004) - Rated 27 Sep 2014
93 77% Rushmore (1998) - Rated 27 Sep 2014
87 54% The Shining (1980) - Rated 27 Sep 2014
84 37% A Clockwork Orange (1971) - Rated 27 Sep 2014
87 54% Enemy of the State (1998) - Rated 27 Sep 2014
93 77% Star Trek Into Darkness (2013) - Rated 27 Sep 2014
86 52% Alice in Wonderland (2010) - Rated 27 Sep 2014