ann620

ann620
Flick Fan - 64 Film Ratings
Member Since: 13 Mar 2009
Location: Topsham, ME, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

68 66% Memories of Murder (2003) - Rated 16 Oct 2009
72 80% The Third Man (1949) - Rated 16 Oct 2009
83 94% Memento (2001) - Rated 16 Oct 2009
90 99% Gran Torino (2008) - Rated 04 Jul 2009
35 22% Happy-Go-Lucky (2008) - Rated 04 Jul 2009
25 17% Ricochet (1991) - Rated 04 Jul 2009
20 15% The Other (1972) - Rated 04 Jul 2009
75 82% Vertigo (1958) - Rated 26 Jun 2009
70 73% The Maltese Falcon (1941) - Rated 26 Jun 2009
80 88% Let the Right One In (2008) - Rated 30 May 2009