We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings
annabanana90

Flick Fan - 15 Film Ratings

Member Since: May 30, 2013

Location: Poland

more Recent Ratings
Check out annabanana90's...
70 56% When in Rome (2010) - May 31, 2013
70 56% Get Him to the Greek (2010) - May 31, 2013
60 26% Leap Year (2010) - May 31, 2013
60 26% Date Night (2010) - May 31, 2013
90 93% Ted (2012) - May 31, 2013
90 93% Tangled (2010) - May 31, 2013
70 56% You Again (2010) - May 31, 2013
60 26% Our Idiot Brother (2011) - May 31, 2013
80 80% Easy A (2010) - May 31, 2013
70 56% Scott Pilgrim vs. the World (2010) - May 31, 2013