annaprs

annaprs
Movie Buff - 106 Film Ratings
Member Since: 21 Jun 2011
Location: SC, Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 10% War of the Worlds (2005) - Rated 03 Jul 2011
80 40% Juno (2007) - Rated 03 Jul 2011
90 70% Napoleon Dynamite (2004) - Rated 03 Jul 2011
50 2% Paranormal Activity (2009) - Rated 29 Jun 2011
95 88% Transformers (2007) - Rated 29 Jun 2011
90 70% Equilibrium (2002) - Rated 29 Jun 2011
90 70% The Dark Knight (2008) - Rated 29 Jun 2011
75 28% Hitch (2005) - Rated 25 Jun 2011
80 40% Shrek 2 (2004) - Rated 25 Jun 2011
80 40% Shrek (2001) - Rated 25 Jun 2011