annieveliina

annieveliina
Flick Fan - 27 Film Ratings
Member Since: 21 Oct 2020
Location: Finland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

89 68% Homeland (2011) - Rated 22 Oct 2020
87 55% (500) Days of Summer (2009) - Rated 22 Oct 2020
86 46% Good Will Hunting (1997) - Rated 22 Oct 2020
82 33% Saving Private Ryan (1998) - Rated 22 Oct 2020
79 24% Shrek (2001) - Rated 22 Oct 2020
86 46% Stranger Things (2016) - Rated 22 Oct 2020
70 12% Dexter (2006) - Rated 22 Oct 2020
87 55% Game of Thrones (2011) - Rated 22 Oct 2020
88 61% True Detective (2014) - Rated 22 Oct 2020
62 9% Insatiable (2018) - Rated 22 Oct 2020