annn87

annn87
Flick Fan - 23 Film Ratings
Member Since: 23 Jan 2012
Location: Poland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

79 41% The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Rated 12 Mar 2012
90 80% Nausicaä of the Valley of the Wind (1984) - Rated 06 Mar 2012
85 63% Food, Inc. (2008) - Rated 06 Mar 2012
19 2% Tucker & Dale vs Evil (2010) - Rated 05 Mar 2012
80 52% Office Space (1999) - Rated 05 Mar 2012
65 17% The Eagle (2011) - Rated 05 Mar 2012
57 10% The Adventures of Tintin (2011) - Rated 05 Mar 2012
87 67% Unthinkable (2010) - Rated 05 Mar 2012
75 32% Rôjin Z (1991) - Rated 24 Feb 2012
70 26% Sideways (2004) - Rated 24 Feb 2012