anodos

anodos
Movie Buff - 100 Film Ratings
Member Since: 18 Aug 2018
Location: Georgia

more Recent Ratings

90 86% Whiplash (2014) - Rated 22 Aug 2018
85 62% Intouchables (2011) - Rated 18 Aug 2018
80 41% The Theory of Everything (2014) - Rated 18 Aug 2018
88 81% In Bruges (2008) - Rated 18 Aug 2018
87 75% No Country for Old Men (2007) - Rated 18 Aug 2018
90 86% Oldboy (2003) - Rated 18 Aug 2018
91 90% Interstellar (2014) - Rated 18 Aug 2018
88 81% Memento (2001) - Rated 18 Aug 2018
85 62% The Big Lebowski (1998) - Rated 18 Aug 2018
88 81% American Beauty (1999) - Rated 18 Aug 2018