ansgar

ansgar
Flick Fan - 21 Film Ratings
Member Since: 07 Mar 2017
Location: Belgium
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 47% Crank (2006) - Rated 07 Mar 2017
85 47% The Transporter (2002) - Rated 07 Mar 2017
90 78% Aliens (1986) - Rated 07 Mar 2017
90 78% La Haine (1995) - Rated 07 Mar 2017
90 78% Birdman (2014) - Rated 07 Mar 2017
80 23% The Mist (2007) - Rated 07 Mar 2017
90 78% Tell No One (2006) - Rated 07 Mar 2017
90 78% Troll Hunter (2010) - Rated 07 Mar 2017
90 78% District 9 (2009) - Rated 07 Mar 2017
85 47% Blade Runner (1982) - Rated 07 Mar 2017