anthonydn

anthonydn
Flick Fan - 65 Film Ratings
Member Since: 12 Feb 2012
Location: Toledo, OH, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

25 5% V for Vendetta (2006) - Rated 12 Feb 2012
75 40% The Sixth Sense (1999) - Rated 12 Feb 2012
90 79% 28 Days Later (2002) - Rated 12 Feb 2012
80 50% The Bourne Identity (2002) - Rated 12 Feb 2012
80 50% The 40-Year-Old Virgin (2005) - Rated 12 Feb 2012
65 24% Run Lola Run (1998) - Rated 12 Feb 2012
85 66% Fight Club (1999) - Rated 12 Feb 2012
80 50% Juno (2007) - Rated 12 Feb 2012
85 66% O Brother, Where Art Thou? (2000) - Rated 12 Feb 2012
80 50% The Bourne Ultimatum (2007) - Rated 12 Feb 2012