antigonae

antigonae
Flick Fan - 50 Film Ratings
Member Since: 07 Oct 2015
Location: France
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

23 36% Wolf Hall (2015) - Rated 01 Jun 2016
34 59% The Tudors (2007) - Rated 01 Jun 2016
39 65% The Wire (2002) - Rated 15 May 2016
42 71% Hatufim (2009) - Rated 15 May 2016
27 45% Major Crimes (2012) - Rated 15 Apr 2016
14 19% The Expanse (2015) - Rated 15 Apr 2016
36 63% Criminal Minds (2005) - Rated 15 Apr 2016
45 75% The Americans (2013) - Rated 08 Feb 2016
21 31% Hand of God (2014) - Rated 29 Dec 2015
16 21% Quantico (2015) - Rated 22 Dec 2015