antilopi

antilopi
Flick Fan - 78 Film Ratings
Member Since: 18 Jan 2018
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

89 60% Moonlight (2016) - Rated 02 Oct 2020
40 3% Seven Pounds (2008) - Rated 02 Oct 2020
90 68% Django Unchained (2012) - Rated 02 Oct 2020
80 33% Love Actually (2003) - Rated 18 Jan 2018
87 55% A Fish Called Wanda (1988) - Rated 18 Jan 2018
75 17% Sixteen Candles (1984) - Rated 18 Jan 2018
80 33% Wonder Woman (2017) - Rated 18 Jan 2018
0% Twilight (2008) - Rated 18 Jan 2018
15 1% Batman v Superman: Dawn of Justice (2016) - Rated 18 Jan 2018
98 90% City of God (2002) - Rated 18 Jan 2018