Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
anton d

Movie Buff - 185 Film Ratings

Member Since: Dec 12, 2020

more Recent Ratings
60 47% Russian Doll (2019) - Dec 17, 2020
20 20% Sherlock (2010) - Dec 17, 2020
90 82% Rick and Morty (2013) - Dec 17, 2020
60 47% The Leftovers (2014) - Dec 17, 2020
70 61% Fargo (2014) - Dec 17, 2020
70 61% True Detective (2014) - Dec 17, 2020
80 72% Silicon Valley (2014) - Dec 17, 2020
100 97% Parks and Recreation (2009) - Dec 12, 2020
90 82% Raised By Wolves (2020) - Dec 12, 2020
60 47% The Handmaid's Tale (2017) - Dec 12, 2020