antony

antony
Movie Buff - 260 Film Ratings
Member Since: 16 Jan 2010
Location: Switzerland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

76 52% Sideways (2004) - Rated 09 Feb 2018
82 75% Lucky (2017) - Rated 26 Jan 2018
86 92% Blue Is the Warmest Color (2013) - Rated 19 Nov 2017
70 35% Menashe (2017) - Rated 22 Oct 2017
79 64% Die göttliche Ordnung (2017) - Rated 01 Oct 2017
86 92% La La Land (2016) - Rated 25 Aug 2017
81 71% Whiplash (2014) - Rated 25 Aug 2017
80 68% Lion (2016) - Rated 20 Aug 2017
82 75% Moonlight (2016) - Rated 02 Jul 2017
85 89% Toni Erdmann (2016) - Rated 02 Jul 2017