antony112

antony112
Movie Buff - 130 Film Ratings
Member Since: 18 Aug 2007
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 34% Men in Black II (2002) - Rated 18 Aug 2007
75 55% Thirteen Ghosts (2001) - Rated 18 Aug 2007
70 34% Independence Day (1996) - Rated 18 Aug 2007
90 92% Munich (2005) - Rated 18 Aug 2007
75 55% Rush Hour (1998) - Rated 18 Aug 2007
75 55% Short Circuit (1986) - Rated 18 Aug 2007
70 34% Addams Family Values (1993) - Rated 18 Aug 2007
70 34% Jackass: The Movie (2002) - Rated 18 Aug 2007
65 18% Nacho Libre (2006) - Rated 18 Aug 2007
75 55% Saving Private Ryan (1998) - Rated 18 Aug 2007