Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
anxa3W

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Jan 19, 2020

more Recent Ratings
95 95% Clue (1985) - Jan 19, 2020
80 60% Signs (2002) - Jan 19, 2020
80 60% Hell or High Water (2016) - Jan 19, 2020
75 30% True Grit (2010) - Jan 19, 2020
80 60% Edward Scissorhands (1990) - Jan 19, 2020
85 85% Django Unchained (2012) - Jan 19, 2020
60 5% Elf (2003) - Jan 19, 2020
70 15% The Wedding Singer (1998) - Jan 19, 2020
80 60% Grindhouse (2007) - Jan 19, 2020
75 30% The Bourne Supremacy (2004) - Jan 19, 2020