aod318

aod318
Flick Fan - 49 Film Ratings
Member Since: 09 Apr 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 60% Brazil (1985) - Rated 09 Apr 2016
90 70% Blade Runner (1982) - Rated 09 Apr 2016
95 81% The Fifth Element (1997) - Rated 09 Apr 2016
100 94% Akira (1988) - Rated 09 Apr 2016
90 70% The Avengers (2012) - Rated 09 Apr 2016
80 46% Crouching Tiger, Hidden Dragon (2000) - Rated 09 Apr 2016
100 94% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 09 Apr 2016
70 25% The Life Aquatic with Steve Zissou (2004) - Rated 09 Apr 2016
70 25% Mortal Kombat (1995) - Rated 09 Apr 2016
85 60% Bad News Bears (2005) - Rated 09 Apr 2016