aormist

aormist
Movie Buff - 119 Film Ratings
Member Since: 07 Jan 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 81% A Scandal in Belgravia (2012) - Rated 07 Jan 2017
75 13% Firefly (2002) - Rated 07 Jan 2017
95 81% Mad Men (2007) - Rated 07 Jan 2017
92 63% Fifteen Million Merits (2011) - Rated 07 Jan 2017
90 51% The National Anthem (2011) - Rated 07 Jan 2017
97 94% The Office (2001) - Rated 07 Jan 2017
88 38% Modern Family (2009) - Rated 07 Jan 2017
92 63% Community (2009) - Rated 07 Jan 2017
95 81% Parks and Recreation (2009) - Rated 07 Jan 2017
93 68% House M.D. (2004) - Rated 07 Jan 2017