aovallc

Flick Fan - 21 Film Ratings
Member Since: Apr 29, 2020
Recent Ratings
Check out aovallc's...
68 35% | The Martian (2015) - Apr 29, 2020 |
77 47% | Inglourious Basterds (2009) - Apr 29, 2020 |
67 30% | Django Unchained (2012) - Apr 29, 2020 |
26 16% | Uncut Gems (2019) - Apr 29, 2020 |
31 26% | Suspiria (2018) - Apr 29, 2020 |
98 92% | Synecdoche, New York (2008) - Apr 29, 2020 |
76 40% | Children of Men (2006) - Apr 29, 2020 |
100 97% | The Great Beauty (2013) - Apr 29, 2020 |
14 7% | True Romance (1993) - Apr 29, 2020 |
20 11% | Magnolia (1999) - Apr 29, 2020 |