Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
apablaza

Movie Buff - 106 Film Ratings

Member Since: Jul 28, 2018

Location: Chile

more Recent Ratings
Check out apablaza's...
95 85% The Sixth Sense (1999) - Jul 28, 2018
90 79% Crouching Tiger, Hidden Dragon (2000) - Jul 28, 2018
81 59% Jack Reacher (2012) - Jul 28, 2018
99 91% The Secret in Their Eyes (2009) - Jul 28, 2018
55 39% It (1990) - Jul 28, 2018
90 79% Birdman (2014) - Jul 28, 2018
90 79% Back to the Future Part III (1990) - Jul 28, 2018
55 39% Robin Hood (2010) - Jul 28, 2018
88 70% Superman II (1980) - Jul 28, 2018
96 88% I Am Sam (2001) - Jul 28, 2018