apalmieri31

apalmieri31
Flick Fan - 37 Film Ratings
Member Since: 17 Jul 2021
Location: Milan, Milan, Italy
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 25% The Babadook (2014) - Rated 04 Aug 2021
80 48% The Virgin Suicides (2000) - Rated 18 Jul 2021
85 60% Marie Antoinette (2006) - Rated 18 Jul 2021
88 66% The Beguiled (2017) - Rated 18 Jul 2021
78 39% On the Rocks (2020) - Rated 18 Jul 2021
95 87% Reservoir Dogs (1992) - Rated 18 Jul 2021
95 87% Pulp Fiction (1994) - Rated 18 Jul 2021
95 87% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 18 Jul 2021
98 97% Death Proof (2007) - Rated 18 Jul 2021
95 87% Inglourious Basterds (2009) - Rated 18 Jul 2021