aparthia

aparthia
Movie Buff - 140 Film Ratings
Member Since: 02 Apr 2017
Location: Denmark
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 41% Meet the Parents (2000) - Rated 17 Aug 2017
60 9% V for Vendetta (2006) - Rated 17 Aug 2017
70 41% The Imitation Game (2014) - Rated 17 Aug 2017
80 80% Se7en (1995) - Rated 17 Aug 2017
70 41% The Lincoln Lawyer (2011) - Rated 17 Aug 2017
80 80% Django Unchained (2012) - Rated 17 Apr 2017
80 80% The Lion King (1994) - Rated 17 Apr 2017
80 80% The Green Mile (1999) - Rated 17 Apr 2017
70 41% The Blair Witch Project (1999) - Rated 17 Apr 2017
70 41% Iron Man (2008) - Rated 17 Apr 2017