ape43

ape43
Flick Fan - 25 Film Ratings
Member Since: 06 Feb 2022
Location: Rohtak, Haryana, India
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 68% Ford v Ferrari (2019) - Rated 06 Feb 2022
80 44% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 06 Feb 2022
90 92% Inception (2010) - Rated 06 Feb 2022
70 22% Ted (2012) - Rated 06 Feb 2022
85 68% The Trial of the Chicago 7 (2020) - Rated 06 Feb 2022
60 4% Goliath (2016) - Rated 06 Feb 2022
90 92% Parasite (2019) - Rated 06 Feb 2022
90 92% Chernobyl (2019) - Rated 06 Feb 2022
75 32% The Amazing Spider-Man 2 (2014) - Rated 06 Feb 2022
80 44% V for Vendetta (2006) - Rated 06 Feb 2022