Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
aphrodisiac

Movie Buff - 167 Film Ratings

Member Since: Jan 12, 2017

Bio: i live in ankara i watch and make movies
more Recent Ratings
Check out aphrodisiac's...
90 80% The Square (2017) - Nov 08, 2017
0% Osman Pazarlama (2016) - Oct 27, 2017
0% Kutsal Damacana 2: Itmen (2009) - Oct 27, 2017
82 61% The Machinist (2004) - Oct 27, 2017
91 86% I Origins (2014) - Oct 27, 2017
93 92% Bicycle Thieves (1948) - Oct 27, 2017
87 70% La Dolce vita (1960) - Oct 27, 2017
71 34% (1963) - Oct 27, 2017
86 67% Vertigo (1958) - Oct 27, 2017
59 20% Inception (2010) - Oct 27, 2017