apocan

apocan
Movie Buff - 326 Film Ratings
Member Since: 24 May 2014
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

99 90% The Beatles Anthology (1995) - Rated 24 May 2014
80 55% The Godfather: Part II (1974) - Rated 24 May 2014
95 85% Scarface (1983) - Rated 24 May 2014
70 22% The Godfather: Part III (1990) - Rated 24 May 2014
75 39% Ocean's Thirteen (2007) - Rated 24 May 2014
90 78% The Godfather: A Novel for Television (1977) - Rated 24 May 2014
70 22% Sultan (1978) - Rated 24 May 2014
75 39% Erkek Güzeli Sefil Bilo (1979) - Rated 24 May 2014
90 78% Cirkinler de Sever (1981) - Rated 24 May 2014
75 39% Ya ya ya sa sa sa (1985) - Rated 24 May 2014