apotheose

apotheose
Flick Fan - 21 Film Ratings
Member Since: 01 Feb 2019
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 59% Maurice (1987) - Rated 10 May 2019
80 73% It's Such a Beautiful Day (2012) - Rated 10 May 2019
85 83% Still Walking (2008) - Rated 10 May 2019
70 42% 2001: A Space Odyssey (1968) - Rated 10 May 2019
65 28% The Pianist (2002) - Rated 10 May 2019
100 95% Paprika (2006) - Rated 10 May 2019
50 14% The Iron Giant (1999) - Rated 10 May 2019
10 7% High Life (2018) - Rated 10 May 2019
70 42% Back to the Future (1985) - Rated 01 Feb 2019
65 28% Bend It Like Beckham (2002) - Rated 01 Feb 2019