Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
apricotscrub

Movie Buff - 191 Film Ratings

Member Since: May 24, 2021

Location: USA

more Recent Ratings
Check out apricotscrub's...
80 63% The Beaver (2011) - May 26, 2021
68 29% A Beautiful Mind (2001) - May 26, 2021
75 45% As Good As It Gets (1997) - May 26, 2021
78 55% The 40-Year-Old Virgin (2005) - May 26, 2021
65 20% Spiral (2021) - May 26, 2021
80 63% Death Proof (2007) - May 26, 2021
85 81% Pretty in Pink (1986) - May 26, 2021
85 81% Frida (2002) - May 26, 2021
62 12% Big Momma's House (2000) - May 26, 2021
50 5% Bee Movie (2007) - May 26, 2021