april.jmsn

apriljmsn
Movie Buff - 156 Film Ratings
Member Since: 24 Nov 2014
Location: Anadarko, Oklahoma, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I love movies more then tv

more Recent Ratings

58 91% Spirited Away (2001) - Rated 28 Nov 2014
55 57% Drive (2011) - Rated 28 Nov 2014
55 57% Bruce Almighty (2003) - Rated 28 Nov 2014
55 57% Shallow Hal (2001) - Rated 28 Nov 2014
54 33% She's the Man (2006) - Rated 28 Nov 2014
56 77% Grizzly Man (2005) - Rated 28 Nov 2014
56 77% Mr. and Mrs. Smith (2005) - Rated 28 Nov 2014
55 57% Jeepers Creepers (2001) - Rated 28 Nov 2014
58 91% Forrest Gump (1994) - Rated 28 Nov 2014
57 87% Saw IV (2007) - Rated 28 Nov 2014